VIDEO-TRÉNINK ZDARMA

Bez čeho rozhodně nezačínat s oslovovaním?

 

Oslovuj efektivně a

s lehkostí!

[VIDEO-TRÉNINK ZDARMA]

OSLOVOVÁNÍ MŮŽE BÝT RADOSTÍ!

KDYŽ VÍŠ, JAK NA TO ! 

Na co se můžete těšit?

  • Dostanete 3 tipy k tomu co potřebujete mít, když jdete oslovovat.
  • Na co se připravit dopředu, když jdete kontaktovat.
  • Dozvíte se, co potřebujete zjistit od člověka, kterého oslovujete.

V oslovování lidí se můžeme cítit nejistí, divně, a nebo se můžeme cítit sebejistě, mít jasno a být připraveni 🙂

Kdo jsem?

Dnes žiji život podle svých představ, vytvořila jsem si svobodu ve svém čase i výdělku a pomáhám dalším lidem to zrealizovat taky.

Vybudovala jsem při mateřské se dvěma dětmi TÝM SNŮ a spolupracuji s úžasnými lidmi. Mentoruji lidi na jejich cestě k úspěchu a k dosažení skutečných výsledků. Moje podnikání je zároveň mou seberealizací. Umožňuje mi mít DOST ČASU na děti, na sebe i koníčky A PŘI TOM vytvářet dostatečnou finanční úroveň, abych mohla realizovat naše potřeby i sny.

Žijeme ve vlastním rodinném domě blíž k přírodě (konečně zase zapadákov :D) a radujeme se z každého dne ve zdraví a pohodě.


Jaká byla minulá výzva?

Anetčina Cesta síťovým marketingem není žádné mazání medu kolem pusy. Vše je tam řečeno narovinu, vše je vysvětleno tak, aby to pochopil úplně každý. V síťovém marketingu se pohybuji cca 10 let, ale tak, jako Anetka mi ještě nikdo tyto věci nevysvětlil. Má velký přehled a znalosti nejen o síťovém marketingu, ale i o produktech a dokáže vždy poradit a pomoci. Z Cesty síťovým marketingem jsem si odnesla spoustu uvědomění a AHA momentů. Někdy člověk potřebuje věci slyšet několikrát, aby mu to docvaklo tam, kam má. A miluji její větu: "Dává ti to smysl, nebo je to blbost?"
Jana Dvořákováwww.dvorakovajana.cz