eBook:

PRVNÍ KROKY K PROMĚNĚ ŽIVOTNÍHO STYLU

7 kroků za 7 dnů

100 krát jste se snažili změnit svůj životní styl, ale zase to nevyšlo? Nevydrželi jste u toho zdravého jídla, chystání krabiček a vlastně ani nevíte proč? 

 

Vrátili jste se zpět do svého stereotypu a cítíte se hůř než předtím?

 

Sama to dobře znám. Prošla jsem si tím od A do Z..

 Řeknu vám, proč vaše změna nebyla trvalá.

 

Pokud nemáte dostatečné informace k tomu, najít si své vlastní: PROČ mám určité věci dělat jinak?  - jsou změny pouze dočasné.

PROMĚNA s nalezením širších souvislostí, ale TRVALÁ JE. Proměníte nejen své stravovací zvyky na zdravé návyky, ale začnete měnit celý životní styl. Jak přemýšlíte, jak se radujete, co děláte ve volném čase i to jak vypadáte. 

 

Proměníte to co žijete na to, CO JSTE VŽDY chtěli žít, ale nevěděli jste jak.

Zdravé jídlo, zdravé vztahy, zdravé peníze. 

 

CO JSEM DOKÁZALA ZA POUHÉ 2 ROKY PROMĚNIT JÁ?

 • Ze zhroucené depresivní nemocné prvorodičky jsem se stala šťastnou a ZDRAVOU maminkou.
 • Zhubla jsem zdravou stravou 12 kg.
 • Z bydlení s dcerou u mé maminky -> nalezení šťastného vztahu, přes bydlení v pronájmu na největším sídlišti ve městě až po VLASTNÍ VYSNĚNÝ RODINNÝ DŮM a RODINU.
 • Domácnost BEZ UŽÍVÁNÍ LÉKŮ Z LÉKÁRNY.
 • Uzdravení vztahu s maminkou, svěření do péče, až po práci svých snů.
 • Práce na živnostenský list, zamilování si síťového marketingu, tvorba vlastní sítě a komunity.
 • Šířím zdraví a myšlení vedoucí ke splněným snům mezi další lidi! CO VÍC SI PŘÁT?

Každý máme jiná přání a jiné sny. Ale realizace má jedno společné. Mít dost informací o dané problematice. Celý život se zabývám stravou a okolnostmi, které působí na naše zdraví. Vždy i v těch nejhorších situacích jsme se doma spoléhali na bylinky a selský rozum. Co tě zkazilo, tím se naprav. 

 

Co Vám přináší tento eBook?

Důležitá INFORMACE:

Nemám pro vás žádnou dietu ani jídelníček na míru... Mám pro vás pouze cenné informace o tom, jak můžete proměnit svůj životní styl jako celek. Jak s nimi naložíte a jak je využijete záleží jen na vás. 

Přečtete si proč nejčastěji kupovaným potravinám říci NE. Zjistíte, co se děje ve vašem těle.

Výhodou je, že strava je lék. 

 

Co vám můj eBook dodá ?

Do eBooku jsem vložila nejlepší verzi sebe, psala jsem ho s úmyslem předat co nejvíce know-how, jak na životní situace, proměny, vztahy, stravu, zdraví. Vysvětlí vám jak reaguje vaše tělo a nálada na různé druhy jídla. Dozvíte se PROČ řešit vše, co do vás vejde, ať už trávícím traktem nebo jinými smysli. 

 • Vykročíte na cestu a každý den uděláte krok vpřed směrem k celostnímu zdraví. Kroky máte rozděleny do 7 dnů tak, aby jste časově každý den stihli udělat určitý posun. Text zabere denně zhruba 15 minut.
 • Získáte více energie po fyzické i psychické stránce. Dobrá nálada, nový pohled na svůj svět. Podle pracovního sešitu si můžete rozplánovat a vyplnit, co jste nového přidali do svého dne.
 • Radost ze svého těla, radost z pohybu.
 • Získáte ZDRAVĚJŠÍ ŽIVOT 🙂 Zjistíte, jak mohou ovlivnit zdraví emoce, i po chemické stránce. Vedu vás k příčinám a následky pak odezní.
 • Zjistíte základní informace o určitých bylinkách.
 • Jako jeden z bonusů ZÍSKÁTE MŮJ RECEPT NA OSVĚDČENÝ ZELENÝ NÁPOJ dostupný všem zdarma!

Je pro vás připravený dárek.

Co na to řekli jiní ?

“Byla jsem překvapená, kolik informací je v e-Booku obsaženo. Hodně z nic Vás donutí přemýšlet a navedou Vás na novou cestu a těmi bylinky rozhodně jsou. Teď na jaře, jak všechno už začíná kvést, tak se chystám na ně do přírody. A už i to samo o sobě, je skvělý, jak Anetka píše.” L.
Lenka SpurnáMyšlenkou k úspěchu, www.lenkaspurna.cz
Jsem vděčná, že se mi kniha od Anetky dostala do rukou. Když jsem se začetla do prvních řádků, cítila jsem, že jsem prostě doma. Takový pocit, jako když vás někdo obejme a řekne, že všechno je v pořádku, že jdete správnou cestou. Některé pasáže na začátku jsem četla i se slzami v očích, jiné mě zase rozesmály. Tato kniha je něco jako film Matrix. Buď si vezmete červenou pilulku nebo modrou, záleží na vás. Kniha není pro lidi, kteří čekají, že ostatní udělají něco za ně a oni si budou jen stěžovat. Není pro lidi, kteří nejsou připravení ke změně. Ale těm, kteří na změnu čekají a hledají, jak začít, může změnit život. To není nadsazené. Svět vznikal za 7 dní, i nové já může začít vznikat za stejně dlouhou dobu. V knize se mi spousta věcí, co už dělám potvrdila a mnoho dalších věcí jsem se dozvěděla a ujasnila. Je dobré dělat změny po malých, ale významných krocích. Je to jedna z mála knih, která je vedená v celostním přístupu a s tím já prostě velice souzním. Navíc z ní srší pozitivní energie autorky, která tuto knihu psala srdcem. Pokud chcete změnit svoji situaci a zdraví k lepšímu, toto je něco jako povinná četba 🙂
Martina BenáčkováSpecialistka zdravotní tělesné výchovy, www.pohybnapredpis.cz

Cítíte souhru okolností a hledáte informace ?

Chcete už delší dobu udělat se svým životem a zdravím něco víc, než jen zeleninový salát? Není to vždycky jednoduché a ujišťuji vás, že ani nebude. Nebudu vám mazat med kolem pusy sladkými sliby. Ale můžu vám říct takhle to máme všichni nahoru a dolů.

Pokud ale stlačíte dole to tlačítko objednat - možná si konečně uděláte pořádně názor na to co a proč byste to vlastně měli dělat, i když se vám občas prostě nechce.

 

Objednávkou získáváte:  

 • eBook První kroky k proměně životního stylu 7 kroků za 7 dnů \"obal
 • Jako dárek dostáváte zdarma BONUS č.1:  4 kroky jak proměnit stravovací zvyky na zdravé návyky v hodnotě 160,- Kč \"obal
 • BONUS č.2: Pracovní listy 49,- Kč \"pracovni
 • Odškrtávač prošlých kroků \"odkrtavac

 

 

Celková cena eBooku je 390,- Kč.