Objednávka eBooku 

Zlepšete pomalu celkovou kvalitu svého života. Získejte ve svém těle více rozhledu a energie. Vydejte se na cestu k lepší náladě. Ráda vás provedu a podpořím v tom, abyste nadále vydržely žít zdravě. Nejdůležitější je vyrazit a udělat první krok. V životě ani tak nezáleží na tom, co vše získáš, ale kým se při tom staneš. 

Po vyplnění objednávky získáte:

 

eBook Vaše první kroky k proměně životního stylu - 7 kroků za 7 dnů. 

obal hotov

 I. BONUS 4 kroky jak proměnit stravovací zvyky na zdravé návyky v hodnotě 160,-Kč.

obal hotove posledni verze

 II. BONUS pracovní listy k eBooku v hodnotě 49,- Kč připravené na každý jeden den, po celou dobu sedmi dnů ZDARMA jako BONUS. Můžete si v nich dělat každodenní cvičení, vypsat si postupné uvědomění a odpovědět na otázky.

pracovni list oprava

III. BONUS odškrtávací listy pro přehled splněných kroků v daný den. Jakmile máte hotovo odškrtnete a máte přehled a radost ze své práce.

odkrtavac hotovo

Objednáváte tak celý balíček v hodnotě 650,- Kč za super cenu 390,-Kč.

 

Po přečtení eBookuBONUSU dostanete jako cenný zisk přehled a informace o stravě, tipy na zajímavé dokumenty a literaturu, základní informace o různých metodách, jak si otvírat srdce a cítit se dobře sám se seboou.

  • Ano
    Objednávám si eBook Anety Holubové za cenu 390,- Kč. Zkontroloval jsem si vyplněné údaje v objednávce.
  • Ano
    Chci žít svůj život šťastně, naplno a mít více energie. Hledám cestu JAK začít žít zdravým způsobem bez škatulek, v pohodě a s rozumem.
  • Ano
    Hledám informace o zdravém životním stylu a chci získat podporu.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

 

Reference

Jsem vděčná, že se mi kniha od Anetky dostala do rukou. Když jsem se začetla do prvních řádků, cítila jsem, že jsem prostě doma. Takový pocit, jako když vás někdo obejme a řekne, že všechno je v pořádku, že jdete správnou cestou. Některé pasáže na začátku jsem četla i se slzami v očích, jiné mě zase rozesmály. Tato kniha je něco jako film Matrix. Buď si vezmete červenou pilulku nebo modrou, záleží na vás. Kniha není pro lidi, kteří čekají, že ostatní udělají něco za ně a oni si budou jen stěžovat. Není pro lidi, kteří nejsou připravení ke změně. Ale těm, kteří na změnu čekají a hledají, jak začít, může změnit život. To není nadsazené. Svět vznikal za 7 dní, i nové já může začít vznikat za stejně dlouhou dobu. V knize se mi spousta věcí, co už dělám potvrdila a mnoho dalších věcí jsem se dozvěděla a ujasnila. Je dobré dělat změny po malých, ale významných krocích. Je to jedna z mála knih, která je vedená v celostním přístupu a s tím já prostě velice souzním. Navíc z ní srší pozitivní energie autorky, která tuto knihu psala srdcem. Pokud chcete změnit svoji situaci a zdraví k lepšímu, toto je něco jako povinná četba :)
Martina Benáčková Specialistka zdravotní tělesné výchovy www.pohybnapredpis.cz

Začtěte se a získejte informace potřebné k pozitivnímu životnímu stylu. Uzdravte se uvnitř i zevně.

Začněte hned a po jednotlivých krůčcích stoupat k životu s úsměvem.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na kontaktuj@anetholubova.cz.

Jsem tu pro vás, ráda vám poradím.

Pokud potřebujete pomoc s objednávkou můžete i volat na 737565654.