Znáte to rčení: "Čas jsou peníze"..?

Čas jsou peníze. Čas jsou výsledky. Čas jsou vzpomínky. Čas jsou společné zážitky. Čas nezastavíš a uteče tak jako tak.

Dnes žiji život podle svých představ, vytvořila jsem si svobodu ve svém čase i výdělku a pomáhám dalším lidem to zrealizovat taky.

Vybudovala jsem při mateřské s dvěma dětmi TÝM SNŮ a spolupracuji s úžasnými lidmi. Mentoruji lidi na jejich cestě k úspěchu a k dosažení skutečných výsledků. Moje podnikání je zároveň mou seberealizací. Umožňuje mi mít DOST ČASU na děti, na sebe i koníčky A PŘI TOM vytvářet dostatečnou finanční úroveň, abych mohla realizovat naše potřeby i sny.

Žijeme ve vlastním rodinném domě blíž k přírodě (konečně zase zapadákov :D) a radujeme se z každého dne ve zdraví a pohodě.

Dřív to ale bylo úplně jinak...

Narodila se mi první dcera hned po vysoké škole, neměla jsem partnera, o kterého bych se mohla opřít, ani vytvořené zázemí, ani příjem. Tak sotva na plínky. Díky rodině a dobrým vztahům jsem mohla nabrat novou sílu, které jsem měla sotva zbytky.

Byla jsem nemocná, trpěla alergiemi a hormonální nerovnováhou. Řekla jsem si ale jednu věc, když jsem se do takové situace dostala, tak se z ní taky dostanu ven. Nevěděla jsem ještě jak, ale byla ve mě obrovská touha změnit to.

JAK NA TO SAKRA???

Spousta dnů jsem přemýšlela, jak to udělat, co vymyslet, co bych mohla dělat, když mám MINIMUM ČASU i peněz.

 

Jsem doma s miminkem, které nehodlám odevzdat do jeslí a nemám kapitál na to abych, investovala do nevím čeho. To není příznivá situace pro začátky v podnikaní že?

Nepřestala jsem ale věřit, že řešení existuje! Začala jsem hledat.

Napadlo mě zavolat kamarádovi, který v té době úspěšně podnikal. Povedlo se! Domluvili jsme si schůzku a já začala svůj první obchod. Reality. Bylo to skvělé, chtěla jsem pomáhat lidem. Chtěla jsem být jiná, pro lidi.

Prodala jsem několik nemovitostí, poznala mnoho příběhů, splnila si první sen - první rodinný dům. Když dcera rostla, přestalo být jednoduché dělat prohlídky, schůzky a podobně. Došlo mi, že ZASE TEN ČAS mě limituje, že občas je v tomto byznysu potřeba mít ostřejší lokty a věci hodit za hlavu (to říkejte ženě :D..)  ukončila jsem činnost v této oblasti.

ZASE HLEDAT ŘEŠENÍ:

JAK ZA MÉNĚ ČASU VYDĚLAT VÍCE?

Chtělo to zase hledat řešení. Poznala jsem díky kolegovi síťový marketing. Přišla mi do života možnost být zdravější a podnikat moderním způsobem, odkudkoliv, tehdy když to jde. Navíc hlavní náplní práce je pomáhat lidem a tvořit! Hned mi to dávalo obrovský smysl.

Uchvátil mě osobní rozvoj a online svět. Začala jsem se vzdělávat a využívat sociální sítě. Ale ani cesta síťovým marketingem nebyla úplně bez pádů.

Člověk tak nějak neměl zkušenosti, neměl nadhled a dost informací k tomu, aby si dokázal hned udělat sám obrázek, kde a jak fungovat. Které aktivity vedou k výsledkům? Jak komunikovat s lidmi aby to bylo příjemné pro všechny? Až do třetice všeho dobrého jsem našla na jednom místě vše, co jsem potřebovala.

Možnost růstu a spolupráce (NEBÝT NA TO SAMA), podpůrné prostředí i skutečně kvalitní produkty pro své klienty i spolupracovníky. Místo, kde za odvedenou práci přijde zpět dostatečná finanční odměna. Rovnováha je důležitá ve všech oblastech i v podnikání. Na nastavení marketingového plánu opravdu záleží.

Místo, kde se člověk může ptát a dozví se. Místo, kde se můžete podílet na tvorbě celého procesu. WAU! Zapojit se a uplatnit svou kreativitu. Kde opravdu pomáhám lidem mít v životě více zdraví, krásy i kvality.

Můj úspěch se skládá z úspěchu dalších lidí

Dnes mám tým snů, za který jsem neskutečně vděčná. Dnes už se dokážu pochválit, protože vím, že jsem skutečně pomohla mnoha lidem. Získala jsem sebehodnotu a seberealizaci. Promítlo se to v celém mém životě.  Konečně opravdu umím vést člověka k výsledkům, a učím to dál. Naučím to i tebe. Můžeš projít 3 denní minikurz poznávací zájezd síťovým marketingem. Tvořím svou firmu, svou budoucnost a navíc vím, že po mně zůstane něco dětem.

Bylo mnoho aspektů, které mou cestu ovlivnilo, ale to je tak na celou knihu, které se možná dočkáte.

Nejdřív jsem jen zkoušela uspět, ale byla jsem na to sama a nevěděla jsem, jak to posunout. Aby to už nestálo jen na mě. Co udělám nebo neudělám jen já, stejně jako v klasickém podnikání. Znala jsem myšlenku síťového marketingu. Obrovsky mě nadchla. Chvíli ale trvalo, než jsem přišla na způsob, kde a jak budovat svůj příjem, který mi umožní žít život podle svých představ. Dnes tento jednoduchý recept, jak stavět týmovou spolupráci předávám dalším lidem a pomáhám jim budovat vlastní sny.

Řekla jsem si, že zkušenosti, jež jsem musela sbírat svými pády a vzestupy, chci předávat dál a usnadnit tím cestu dalším lidem. Pomáhám lidem, aby rozuměli svému tělu, svému myšlení, které nás ovlivňuje úplně ve všem, a stejně tak aby rozuměli svému podnikaní do hloubky.

Dnes je možné podnikat moderním způsobem, začít s minimální investicí a vydat se na cestu životem podle svého. Dnes je možné vyřešit si spousta zdravotních potíží, které jen tlumíme léky. Je možné získat více energie a podporující prostředí ve kterém je člověku velmi dobře. Možná existuje ještě mnoho lidí jako jsem byla já.

Možná chceš od života víc, chceš pomoci sobě, chceš více energie a zdraví nemuset se pořád léčit, ale ještě nevíš jak a kde bys pro to mohl/a začít něco dělat. Přesně proto jsem se rozhodla jít se svým příběhem do světa a inspirovat další lidi, šířit informace které mě osobně pomohli posunout se dál. 

Chtějí víc, chtějí si pomoci, chtějí se uzdravit a né léčit ale ještě neví jak a kde by pro to mohli začít něco dělat. A proto jsem se rozhodla jít se svým příběhem do světa a inspirovat další lidi, šířit informace které mě osobně pomohli posunout se dál.

A jak to může vypadat?

Jdeš do toho se mnou?

Napiš mi a můžeme si společně popovídat

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.