Moje cesta

Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a superpotravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance. Já i moje rodina jsme propadli pohodovému a zdravému životnímu stylu. Jako krásný bonus mě tato cesta přivedla k finanční nezávislosti a báječnému kolektivu lidí, se kterými spolupracuji.

 

MŮJ PŘÍBĚH

Užívám si mateřskou dovolenou a vydělávám peníze způsobem, který mě naplňuje. Největší odměnou je úžasný pocit dát někomu šťastnější a zdravější život. Dnes navštěvuji lékaře pouze proto, aby určili diagnózu. S některými lékaři spolupracuji. Jsem svobodná ve svém životě, čase i vztazích a převzala jsem zodpovědnost sama za sebe.

Moje rodina je zdravá a získává látky potřebné pro organismus z přírody, bylin a superpotravin. Používáme staré osvědčené recepty našich babiček, zelené potraviny a produkty na bázi čínské medicíny. Goji konzumujeme opravdu ve velkém. V ebooku vám ukážu, jak toto všechno můžete mít doma na talíři, a jak díky tomu vytvořit finanční svobodu.

 

ALE vždycky to tak nebylo….

V mém životě byla spousta špatných vztahů a nemocí. Byla jsem úplně vyčerpaná, fyzicky ani psychicky už jsem to nezvládala. Zůstala mi minimální mateřská a to nejcennější, má dcera. Zůstal mi také obrovský strach. Jak se o ni vlastně zvládnu postarat?

 

Od začátku...

Když jsem byla malá, neměli jsme moc peněz.  Vždy mi bylo opakováno, že je třeba tvrdě dřít proto, abych někdy něco měla. Měla jsem špatné vztahy s partnery. A představte si, že všechny měly jedno společné! Partner měl vždy nějaké existenční problémy a finanční stránka závisela hlavně na mně. Takže výsledkem - bez vztahu a švorc!

 

Onemocněla jsem.

Nejdříve operace cysty na vaječníku. Poté štítná žláza plná cyst a uzlů. Musela jsem podstoupit biopsii, aby se zjistilo, zda nejsou uzly zhoubné. Zemřel mi otec na rakovinu tlustého střeva a já se s tím neuměla vyrovnat. Mým snem bylo najít lék na rakovinu. Poté jsem otěhotněla. V době těhotenství mi zemřel i můj milovaný dědeček. V době nemoci potřeboval hodně péče. Nestihla jsem tak před porodem dodělat magisterské studium. Doma se mne ptali: “Tak kdy to doděláš?” A mě děsila jediná představa, že bych měla odcházet na celé dny od své malinké dcery, která mě přece bude potřebovat nejvíc.

 

Výbuch citů a emocí umožnil průchod tajným snům a potřebám...

Obrovský zlom v mém celém životě nastartoval příchod mé dcery na svět. Po porodu jsem nebyla schopna pořádně nic jíst. Byla jsem vyčerpaná a žila jsem ve vztahu, který mne psychicky ničil. Když neprospíváte psychicky nemůžete ani fyzicky. Moje tělo odmítalo veškerou stravu krom syrového ovoce a syrové zeleniny. To jediné jsem byla schopna strávit bez větších bolestí. Peníze pořád někde jen mizely, živili jsme hospody a automaty.

Jsem člověk, který vždy žil určitým způsobem, a nedokázala jsem pochopit, jak se tohle všechno mohlo stát. Když měla dcera 2,5 měsíce, našla jsem v sobě poslední zbytky sil a ukončila jsem vztah s partnerem. Už vím, jak se to stalo.

 

Každé naše trápení, ať je v jakékoliv oblasti našeho života, má vždy příčinu v nás samých, ale sami tu příčinu těžko nalézáme.

 

Já jsem si sáhla na dno a odrazila se. Přišla jsem na způsob jak najít to, co nás sužuje, a jak to odbourat.

 

Do tohoto bodu jsem musela dospět...

Moje cesta však odpovídala přesně tomu, jak jsem dříve přemýšlela, jaký jsem měla přístup k životu a jednotlivým částem celku. Žila jsem od útlého dětství s vidinou, že pomocí moderní medicíny v oblasti laboratoří zachráním svět. Že VYBOJUJI bitvu s dnes progresivním nárůstem rakoviny (už jen myšlenka vybojuji je spatně). Když jsem ale začala psát diplomovou práci na magisterském studiu na téma protein, který chrání naše buňky před tím, aby se zvrhly v buňky rakovinné, pochopila jsem. Veškeré souvislosti, které k rakovinně vedou jsem náhle viděla jako jasnou síť. Udělalo se mi hodně zle z toho, co všechno nevíme. Co vše nám je podstrkováno, a přitom nás to zabíjí.

Rozhodla jsem se školu nedodělat, protože jsem změnila názor.

Nevidím smysl v tom hledat lék na něco, co si vědomě způsobujeme sami tím, co děláme, jak žijeme, kde pracujeme a hlavně tím, co JÍME a PIJEME.

Spoustu odborných i neodborných informací jsem si nadále studovala sama. Díky tomu, že jsem studovala experimentální biologii, rozumím opravdu do hloubky jak skladbě našich buněk, tak potravě. Do hloubky chápu, jaké jsou pak výsledky a následky špatného stravování. Jak se špatné stravování promítá do celého metabolismu a do funkce jednotlivých orgánů. Od malinka jsem byla vedena k bylinkám a stal se z toho můj celoživotní koníček. Konečně mohu své vědomosti zúročit v článcích a eBooku.

Bylinky mi daly obrovský základ k tomu dívat se na vše i trochu jinak, než nám říkají. K tomu všemu jsem objevila úžasnou sílu zelených potravin. Jsou zdravým výživným jídlem a zároveň lékem. Díky ječmenu a chlorelle se mi otevřely dveře do podnikání podle mých představ.

 

Je důležité procitnout….

Mám skvělou náladu, těším se na každý další den. Zvládám o mnoho věcí více, mám čas i sama na sebe. Je úžasné vědět, že existuje PREVENCE a NE JENOM LÉČBA. Díky tomu jak se teď cítím, co vše jsem dokázala změnit sama na sobě, díky tomu jsem získala také sebedůvěru.  Vím, že moje práce má obrovský smysl. Je úžasné sledovat příběhy lidí kolem mne, jimž pomáhám najít cestu, která je zbaví pout. Miluji svou práci.

Proč jsem začala psát blog si můžete přečíst zde.

 

Sdílím s vámi tedy  jednotlivé bylinné recepty a opodstatnění, jak nám mohou pomoci. Co se děje s potravinami v obchodech a jak některé působí v našem těle. 

 

Nabízím lidem řešení jak jíst zdravě a jednoduše. To vše díky superpotravinám. Zelenáče vám do života mohou přinést energii zdraví i peníze a já vám řeknu jak.

 

Na mém blogu můžete nalézt články o bylinkách, zdraví, stravě, ale také o osobnostním růstu a články o tom jak vidí svět matka-podnikatelka.

 

Tato cesta mě mnoho naučila a já vám své vědomosti chci předat pomocí ebooku.  

Stěžejní myšlenky ebooku:

  • Musíme vše brát jako celek.
  • Pokud vládne nemoc, tělo nám tím signalizuje STOP!
  • Je třeba se zastavit a zamyslet se nad tím, proč a odkud nemoc přišla. Chci vám pomoci uvědomit si, co vám nemoc chce vlastně říci. Je třeba odstranit příčiny, a to nejen krátkodobé, ale i dlouhodobé.
  • Musíme posílit nejen tělo, ale i mysl. Dodat výživu fyzičnu i duši. Proto musíte začít uvnitř sebe.
  • Sdílím s vámi jednotlivé bylinné recepty a opodstatnění, na co konkrétně nám mohou pomoci.
  • Co se děje s našimi potravinami v obchodech, a jak jídlo působí v našem těle.
  • Nabízím lidem řešení, jak jíst zdravě a jednoduše, díky superpotravinám. Zelenáče vám do života mohou přinést energii, zdraví i peníze, pokud vás to zaujme, já vám řeknu jak.
Anet Holubová