Má cesta ke zdraví a úspěchu

 

Jsem zdravá žena, podnikatelka, maminka, partnerka, jenž zná své hodnoty.

Raduji se ze svého podnikání, protože funguje.

 

Předávám lidem, jak pečovat o své zdraví, krásu i podnikání. Svůj život mám pevně ve svých rukou a vy můžete taky. 

Svoboda finanční i časová, výživa, pravidelný pohyb a myšlení je komplexní životní styl, který dnes žiji a předávám dál.

Mentoring, celostní přístup ke zdraví a kráse je mým posláním.

 Cesta zdravě k úspěchu

Tak dlouho jsem byla nucena řešit své zdraví a peníze, než jsem se uzdravila.

Věnuji se svému poslání a vím, že jdu po správné cestě. Letos mi bude 32 let, koupila jsem rodinný dům na vesnici blíže k přírodě. Jsem mámou dvou dětí , partnerkou a podnikatelkou. ČAS vnímám jako nejcennější komoditu života.

Dnes si můžu organizovat čas podle sebe, práci přizpůsobuji svým a rodinným potřebám. Buduji pasivní příjem. Pohybuji se mezi skvělými a úspěšnými lidmi, lidmi na stejné vlně. Stále na sobě pracuji a vzdělávám se. Všechno dohromady umožnilo nastolit harmonii a klid nejen mému zdraví a duši, ale i peněžence.

Největší odměnou pro mě je, když někomu pomohu ke kvalitnějšímu životu. Cítím se svobodná ve svém životě, čase i vztazích a převzala jsem zodpovědnost sama za sebe.

Moje rodina je zdravá a látky potřebné pro organismus získáváme z přírody, bylin a superpotravin. Používáme staré osvědčené recepty našich babiček, kvalitní produkty a kosmetiku a selský rozum. Své poznatky jsem sepsala do eBooku, díky kterému i vy můžete mít jako na talíři nejen všechny ty úžasně zdravé dobroty, ale přidám i koření v podobě rad jak na finanční svobodu.

 

Vrátím-li se zpět do minulosti, uvědomuji si, že cesta k nabytí všech zkušeností a vědomostí, které mám, nebyla vůbec jednoduchá. Připadá mi to teď samozřejmé, ale můj život vypadal úplně jinak než dnes.

 

Prošla jsem si \"sra...mi\" a to do slova a do písmene .

Můj život byl plný nemocí, léků, únavy, špatné psychické i fyzické kondice a nenaplněných vztahů.

Narodila jsem se s ekzémem, jako kojenec prodělala zápal plic, v dětství jsem byla neustále nemocná, záněty středního ucha, angíny, mnoho antibiotik. Výsledkem byla nefunkční imunita. Od 6 let jodisol na štítnou žlázu. Ve 2. třídě jsem pro zameškané hodiny v málem opakovala ročník. 

V pubertě byla první diagnóza hypofunkce štítné žlázy, časem na ní detekovaly uzly a cysty. Slyšela jsem, že neotěhotním, že nedonosím dítě. Naordinována operace. Mezi tím jsem prodělala operaci vaječníku. Prasklá cysta, vylila se do dutiny břišní a způsobila rozsáhlý zánět, slepé střevo bylo vyoperováno. Neustálé problémy s ženskými reprodukčními orgány, silná velmi bolestivá menstruace.

Následovala autonehoda. Vyhřezlá hrudní ploténka, zablokovaná páteř od vrchu až dolů. Lék Dolmina, který jsem po prvním užití zavrhla, rehabilitace.

A konečně k tomu NEtrávení. Chodila jsem po doktorech, sonech a vyšetřeních krve, proč mám tak šílený průjem a bolesti už půl roku v kuse. Občas jsem myslela, že bude po mě. Z té šílené bolesti, když jsem šla na toaletu, mě políval studený pot a mnohokrát jsem si říkala, že to musí být můj konec. Měla jsem hnisavý zánět střev a nevěděla jsem proč. 

Jedeme dál, během jediného půl roku 3x klíště, 3x borelióza, zánět dutin, lumbálka a 3 měsíce ze 6 jsem brala antibiotika.

U porodu opět antibiotika. Po porodu potravinová alergie na lepek a laktózu. Neschopnost trávit a jíst. Ukrutné bolesti střev.

 Tohle všechno samozřejmě doprovázela stálá únava a bezmoc. Neschopnost žít aktivně mě ubíjela. Byl to začarovaný kruh. Přicházely úzkosti, nadváha, deprese, že nic nejsem schopná dělat tak, jak bych chtěla. Málo pohybu, málo radosti, špatná strava, léky na bolesti, antibiotika.

 

Kdo už mi konečně pomůže ???

 

 Doufala jsem, že když mám problém a můj “přístroj“ zvaný tělo se pokazil, půjdu ke specializovanému panu “opraváři“ (lékaři), a ten mi ho opraví. Prohlédne, určí chybu a daným “nářadím“ (léky) můj problém vyřeší. Proto jsem šla studovat experimetální biologii. Abych těm opravářům mohla dodávat správné nářadí. Chtěla jsem hledat léky na příčiny nemocí.  

Třeba na rakovinu mi zemřela teta a tatínek. Tetička, která mě vedla k sobě, k přírodě, k pochopení a lásce. Později tatínek, který mě vždy podporoval na mé cestě, ať byla jakákoliv. Já jsem s nadšením přišla na to, že můžu jít na školu, kde se naučím v laboratoři vypátrat lék na tu mrchu rakovinu, která mi tolik vzala!

 

TO JE PŘECE SUPER!

Budu vybíjet jednu nemoc za druhou a pomůžu celému lidstvu = to byl můj sen.

 

Během toho jsem střídala životní etapy nahoru a dolů. Občas mi bylo lépe, měla jsem více síly a energie něco dělat. Na čas, než jsem zase začala řešit nějakou poruchu těla, nasadila opravné prostředky, spoléhala na opraváře a naštvaně nechápala, proč mi konečně nepomůžou. KDO a CO mi teda konečně pomůže?

Přece někdo musí znát odpověď. V dobré víře, že střeva podpořím jogurtovým mlékem aktivií, (dyť v reklamě to bylo!), jsem ji pila denně. Maminka mi kupovala celé balíky, ať mám s sebou do školy. No, a pak jsem půl roku proseděla na wc..

Mé partnerské vztahy mě stály taky pěkné nervy. Pokaždé jsem si vybrala muže (někdy spíš hocha) s existenčními problémy. Občas jsem ve vztahu byla víc matka, jak žena. Mé zdraví rozhodně nepodporovaly ani časté stavy bezmoci, nelásky sama k sobě, tím pádem nelásky od partnera.

 

Začala jsem být detektivkou na potraviny, léky zdraví a \"zázračně\" uzdravené lidí, jejich \"léčitele\" a metody, které k uzdravení vedly.

 

 Škola života i škola vysoká mi dala hodně. Třeba v nanotechnologii jsem se dozvěděla, proč je aktivia tak krásně sněhově bílá. Nanočástice. Podpořila laktóza v kombinací s chemií můj zánět střev? Jsem znamení Panna, takže se hrabu v detailech a jdu do podrobností. Moje zdraví mě donutilo pátrat víc a víc…

A tak jsem začala být detektivkou na potraviny, léky zdraví a “zázračně“ uzdravené lidi, jejich “léčitele“, metody a postupy, které k uzdravení vedly.

Už znám děje v našem těle, v našich buňkách dopodrobna. Mnoho ještě nevíme. Moje maminka je klinický psycholog, a tohle povolání bylo jednou z mých alternativ a zábavou. Se zájmem jsem navštěvovala certifikované kurzy a akreditované vzdělávací semináře, abych uměla více pomáhat lidem a rozuměla souvislostem. Oslovila mě psychosomatika.

 

Ale to byl pouze začátek mé cesty.  

 

Když se mi narodila dcera a já ukončila vztah na začátku s úžasným mužem, ale bohužel taky narcistickým gemblerem, byla jsem na dně psychicky, fyzicky i finančně.  Udělala jsem ale rozhodnutí. Zvednu se a bude nám dobře. Nezůstanu na sociálních příspěvcích, nebudu bydlet u maminky, nebudu jíst bílé pečivo.

 

 

A světe div se, jak vyšleš, tak dostaneš! 🙂

Od pronájmu na sídlišti v Opavě, přes realitního makléře, finančního asistenta, cestou k osobnostnímu růstu a spoustě seminářů (například: Randyho Gage, Marka Dzirasy, které doporučuji), kurzů (i podnikání z pláže doporučuji), konzultací, setkávání a za to vše investované deseti tisíce, k vlastnímu podnikání, vlastnímu rodinnému domu, zpět ke svému poslání pomáhat lidem s uzdravením a změnou myšlení.  

Přestalo mě bavit čekat, až mi někdo pomůže. Ležet s ibalginem a kynout. Došlo mi, že to zdraví je moje a jediný, kdo mi může pomoci jsem já sama!

Hledala jsem kdo se mnou začne sportovat, chodit na bazén, ale nikdo na pravidelnost se nenašel. Přestala jsem čekat, až se mnou někdo půjde. Přesto, že jsem se cítila trapně šla jsem do plavek a začala jsem něco dělat. Nasadila jsem bezlepkovou dietu, změnila stravu. Sebrala jsem se a začala něco dělat jinak.

Je to jízda, začala jsem si život užívat, a přitom sumírovat spoustu informací. Informace od lidí, kterým to pomohlo a uzdravili se, od lidí, kteří pomáhají druhým se uzdravit, vyslýchala jsem koho jen šlo, tahala jsem informace odkud se dalo. A výsledek?

 

Celostní přístup je ten nejúčinnější lék. Ověřeno praxí.

Štítnou žlázu není třeba operovat, nemusím brát léky. Ekzém byl vyřešen. Páteř mě po 6 letech dnes nebolí, můžu sportovat. Nemám potravinovou alergii, střeva tráví cokoliv potřebuji, protože si je opečovávám a spoustu potravin jím jen ojediněle. Jsem už 3 roky bez antibiotik stejně jako moje dcera. Mám pravidelný a slabší menstruační cyklus. Jsem v pořádku a starám se o své tělo zdraví i mysl. U 3 leté dcery jsme salmonelu dostali z těla za 10 dnů – potvrzeno stěry.

Tatínkovi jsme prodloužili život o pár let.

Babička v 86 letech vysadila warfarin, srovnala tlak a vysazují ji léky na srdce. Mamince zrušili operaci paradentózy. Teta se svalovou distrofií odložila hůlky.

A zkušenosti s klienty? To byste četli ještě hodně dlouho!

Chcete vědět, jak je možné zlepšit si celkové zdraví a kondici?

 

Všechno začíná v hlavě. 

Nejdůležitější je rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Vzít své zdraví do vlastních rukou. To zdraví je jen vaše.  

Nikdo jiný to za vás nemůže udělat. Pokud jste nemocní nebo ve špatné psychické kondici, někde něco nefunguje správně. Můžete to ale proměnit. Je třeba řešit příčiny. Následky odezní.

Nevíte, jak začít? Napsala jsem e-Book, který zaměřuji na celek. Strava, tělo, mysl.

 Najdete v něm informace k tomu, co jíme, jak začít s pohybem, pracovní sešit s vedením na každý den. Doporučení na bylinky i superpotraviny. Nemusíte ze dne na den udělat velký krok. Můžete jít postupně po krůčcích. Začnete si postupně uvědomovat vaše rozhodnutí i myšlenky. Stojí to za to. Je to cesta plná zajímavého poznání.