.

Pohled na SMRT

SMRT.

Uklízíme ji mimo naše vidění, mimo naše domovy a snažíme se ji vytěsnit ze života. Jenže všechno funguje hlavně díky protikladům. Bílá proti niž stojí černá, aby mezi nimi mohly být barvy. Abychom vnímali světlo, existuje tma. Jsou andělé a démoni. Démoni jsou proto, že určují hranici, kde začíná tma. A je na nás jestli se necháme v táhnout nebo se odrazíme zpět ke světlu. Smrt nám jediná umožňuje vnímat podstatu života. Je přirozenou součástí vývoje i evoluce.

SMRT je potřebná. Jak pro ty, kteří odchází, tak pro ty, kteří zůstávají. Mnohdy, až když se se smrtí potkáme tváří v tvář, dokážeme ocenit život. Mnoho lidí pochopí sami sebe, až ve chvíli, potkají-li smrt na blízkou vzdálenost. Začne se jim měnit pohled na život a na svět. Lidé, co se ke smrti přiblížili sami, jakmile se vrátí k životu, začnou svůj život měnit od základu. Smrt není zlé slovo, smrt se dá použít jako motor.

SMRT JAKO MOTOR

Smrt nás všechny spojuje v jedno. Všichni ji máme společnou. Je naši jistotou. A když na ni začneme pohlížet jako na cíl, možná se nám s ní bude také lépe žít. Začala jsem se na ni dívat s láskou a především ji beru jako pohon. Chci umřít s tím, že jsem udělala vše co jsem mohla pro světlo. Zanechat za sebou odkaz. Rozhořet další světýlka kolem. A na konci si říct, byla to jízda a můj život měl smysl.

Díky SMRTI

Vrátila jsem se v sobě ke smrti, která mě potkala v rodině a došla jsem  k závěru, že díky ní jsem se tolik naučila. Díky ní jsem tolik pochopila. A to mě ujistilo v tom, že smrt není zbytečná pokud zesílí světlo. Pokud je člověk v pozici kdy tu zůstal, ptá se často: proč už teď? Proč tak brzo? Proč ne aspoň o chvíli později?

Začněme hledat: co nám tato smrt má dát? Co máme zachovat? Co nám má posílit a předat?

V danou chvíli, kdy je smrt čerstvá je to těžké a převládá bezmoc. Ale díky bezmoci si můžeme uvědomit moc. Nad čím máte moc? Máte moc NAD ŽIVOTEM. Nad smrtí ne. Tak využijte svou MOC a pěstujte ji. Je to dar. A máme ho všichni. Energie je věčná a přechází dál. Obohaťte ji co nejvíc dokážete, od toho jste tady. A děkujme za to, čím nás obohatila smrt. Jen takto ji můžeme dát smysl.

IMG_6453

Jak si život užívat se můžete inspirovat v ebooku první kroky ke změně životního stylu zde>>

Překonat bolest znamená najít v sobě obrovskou sílu. Síla znamená růst. Ti, jenž byli v mém životě a už odešli mi předali velké jmění a já ho chci zachovat. Často k nim mluvím a často mluvím s nimi ve snech. Nezmizeli z mého života, jen teď musím vzpomínat na to, co řekli nebo udělali, místo toho, aby mi to zopakovali. Nikdo je nenahradí, ale dokud budu šířit jejich hodnoty žijí dál. A tak využijme čas který máme naplno!

Jednu z mých zkušeností si můžete přečíst zde>>

 

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře