.

Proč jsem začala psát blog?

Je mnoho podnětů, proč jsem začala psát blog.  Hlavní důvody vám představím v tomto článku.

Celý život mě zajímá příčina veškerých nemocí. Když jsem se rozhodovala, na jaké studium jít, medicínu jsem vynechala, protože řeší především následky. Ovšem příčinu, má každý někde jinde. Dělám individuální poradenství a snažím se s každým člověkem přijít na to, proč a jak ta nemoc vlastně přišla. Léčba bylinkami a kvalitními potravinami mi dává obrovský smysl. Vím, jak funguje metabolizmus v našem těle. Nejlépe dokážeme využít přirozené látky. Přírodní látky v našem těle jednoduše dojdou na místo, kam je potřeba. Pokud chcete vědět více o mě, přečtěte si můj příběh.

Je spoustu témat o zdraví a stravě, o kterých se dá mluvit a tím pádem i psát.

Chtěla bych vám na svém blogu i v ebooku předat co nejvíce zkušeností a receptů jak být zdraví bez umělých léků. Jak dbát především na prevenci, a tím se následkům co nejvíce vyhnout. Je mnoho věcí, které nám ve škole neřeknou. Myslím, že žijeme v době, kdy se začíná otvírat vědomí, a začínáme si uvědomovat kam se řítíme.

Tatínek mi zemřel na rakovinu tlustého střeva. Nebyla to rychlá smrt, ale dlouhý proces. První nádor mu diagnostikovali, když jsem byla v prváku na gymplu, a bylo to 5 let před recidivou. Taťka byl úžasný člověk, žil ale hodně nezdravým způsobem. V podstatě žil klasickým „českým“ životním stylem. Rozhodl se to změnit, ale to už měl po první operaci nádoru tlustého střeva. Význam to i přesto mělo obrovský. Prodloužilo mu to život.

Doktoři mu dávali pár měsíců. Vrátili jsme se zpět k bylinkám a léčbě stravou. Dříve jsme tak žili, když jsem já byla malá. Maminka si tím tehdy srovnala hodnoty krve, protože trpěla silnou anémií. Měli jsme zdravou stravu tedy odzkoušenou. Začali jsme dělat zelené nápoje z našich bylin, na které recepty dostanete v ebooku.

Tatínkův stav se hodně zhoršil po několika cyklech chemoterapií, kterou jsme doma nakonec tajně vysadili, protože spíš škodila, než pomáhala. Tělo odmítalo jídlo. Sestry ani lékaři nevěřili, že s námi ještě bude takovou dobu. A my si ten čas užili. Četli jsme zajímavé pozitivní knihy, místo stravy jsem dělala vše z bylinek, z ovoce a zeleniny z naší zahrady. Takto jsme všechno zvládli důstojně, bez bolestí a doma až do konce.

SDC10100

Tatínek mě inspiroval. Naučil mne, že vlastním přístupem a pozitivním myšlením lze zvládnout jakákoliv situace. Pořád jsem chtěla vystudovat a najít ten lék, jenž bude účinný proti rakovině, které dnes čelí tolik lidí. Přišla jsem ale na to, že nejdůležitější je prevence. Způsob, jakým se postavíme k životu i k nemoci. Můžeme udělat mnohem více než čekat, až to přijde, a pak spoléhat na NĚ, až nás budou léčit.

Když budeme spoléhat sami na sebe a najdeme tu sílu v sobě už teď … umíte si to tady představit? Svět je krásné místo,  tak buďme tady a teď ve svém těle a vezměme zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou.

Dalším z mnoha důvodů proč jsem začala psát blog je uveden v článku dítě nebo podnikání, chci mít čas na rodinu a na to co mě opravdu baví. Chci mít život ve vlastních rukou a řídit si svůj čas. Proto podnikání, je pro mne jediná volba. Zelené potraviny mi otevřeli novou cestu, po které vás chci provést.

Je tu ještě jedno velké PROČ. Chci tady po sobě zanechat něco, co má smysl. Něco, co může ovlivnit lidi k lepšímu životu nebo alespoň je to může přimět k zamyšlení. Chci tady něco proměnit. Chci být přínosem pro celek.

Máte v životě také svoje PROČ?

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře