.

Cíl získat VLASTNÍ BYDLENÍ? Zjisti, kudy vede cesta :)

wood-1448600_1920

Miluji lidem pomáhat stavět pevné základy jejich života. Rovnovážný trojúhelník zdraví – vztahy – finance není obtížné poskládat, ale je třeba dělání a uvědomění si svých vlastních priorit.

Penízky, ať už si to připouštíte méně nebo více, jsou jedním z nejdůležitějších pilířů bytí. Jsou na stejné úrovni jako zdraví nebo vztahy. Jedno bez druhého nefunguje. Od penízků nás většinou odděluje strach. Většina z nás tak byla vychována, ve škole se o penízcích neučí, ve většině zaměstnání také moc ne,  kde jste měli vzít informace a změnit postoj k něčemu, co raději odsouváte? Je to vlastně podobné, jako byste dítě učili plavat způsobem, že ho hodíte do bazénu plného vody. Penízky a jejich energie nás obklopuje pořád a všude. Buď plaveš, nebo se topíš.

Měla jsem obrovské štěstí, dostala jsem se do firem, kde se klade velký důraz na vzdělávání finanční gramotnosti. Pokud děláte věci jen tak na půl, vždy to bude někde znát. Něco jako chtít jezdit autem kterému chybí jedno kolo, nebo třeba stavět skříň a nemít šroubky. Když uchopíte svůj život jako komplex, začne vám fungovat prostě všechno. Zjistíte, že plnit si sny není pohádka… ale stane se to vaší realitou.

A že o tom zrovna já mluvím? To vás bude čekat v inovaci mého ebooku, vyjít by měla na Vánoce na mém blogu zde >>

bydlim

K věci.

Je pro vás důležité vaše bydlení? Tvoříte si vlastní zázemí? Máte rádi pohodičku a teplo domova? Super. A vlastníte své hnízdečko? O hypotéce jste jistě slyšeli hodně věcí, hodně názorů, hodně domněnek. A už jste se o ní zkusili informovat na vlastní kůži? Nebo to už někdy nevyšlo? Zahoďte předsudky je to hloupost. Pokud to nevyjde hned, je lepší se připravit přesně na to, aby to vyšlo za chvíli. Sám víš jak? Pojď se poradit.

Proč je důležité dobře si vybrat poradce?

Skvělý poradce znamená, skvělý přístup k důležitým informacím. Celé je to o informacích. S poskytovatelem hypotéky to chodí podobně jako s restaurací. V restauraci se můžeš dobře najíst. V některých je velký výběr, v některých menší. Jsou restaurace, které mají podmínky pro určité lidi. Mekáč jako rychlovka z prášku – méně gramů více peněz, vegetariánská restaurace toho moc nenabídne masožravcům, a vegan si nic moc nedá v klasické české knajpě. Řekla bych, tak stejně to chodí i s hypotékou. Pořád stejný produkt, ale různí poskytovatelé mají různé podmínky. Trefa do černého je vybrat takového poskytovatele hypotéky, který se specializuje na vaše podmínky.

Jste na mateřské? Nevadí! Má partner pracovní smlouvu DOPC nebo DOPP? Nevadí! Zajímá vás víc?  Klidně mi napište na kontaktuj@anetholubova.cz

Momentálně víme, že do konce roku jsou zajímavé podmínky. Šla jsem do toho taky a vyšlo to:) Pokud vás zajímá něco víc jsem tu pro vás. Je tu pro vás také motivační FP Zkus to – Dokážeš to !

Zahoďte strach, je třeba řešit penízky, mít vše spočítané, tvořit si rezervu, a vědět kam proudí jejich energie.. Ve vlastním bydlení se usíná s krásným pocitem tak si ho dopřej 🙂

home

 

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře