.

Síla ranních SMS :)

cl.sms

Právě jsem shlédla zajímavé stránky, na kterých si můžeme my ženy objednat sms. SMS nás pohladí po duši a příjemně naladí hned z rána na celý den. Nic se neděje náhodou a já si uvědomila jak cenný dar mi můj muž každé ráno dává. Tímto ti drahý chci moc poděkovat, že si na mě každý den vzpomeneš a pohladíš mě.

Vyzývám všechny muže !

Chci takto vyzvat všechny úžasné muže, aby dali každý den své ženě ranní pohlazení a dodali jí něhu a náboj do celého dne hned ze startu. Pokud nemáte svou partnerku nevadí. Jistě máte kamarádku, spolupracovnici nebo maminku! 🙂

Hned ráno napište…

Takže hned ráno napište své drahé ženě, přítelkyni, nebo mamince něco laskavého. Dejte najevo, že je krásná a důležitá pro tento svět a pro váš život. My ženy jsme opatrovatelky a rády pečujeme o vše a všechny, protože nám to dodává pocit důležitosti našeho bytí. Někdy jsme také unavené, a ne vždy se nám chce. Ale nikdy vás nenecháme na holičkách. Každá žena je jako květ. Když ji budeš opečovávat a zalévat rozkvete ti.

Uvědomila jsem si, jak velkou roli každé ráno hraje můj partner. Většinou vstává dříve než já, a každé ráno, když přijede do práce mi napíše sms. Napíše mi, že mu chybím a že se na mě těší, že jsem krásná a že mě miluje. Už jsem si na to úplně zvykla a každé ráno běžím k telefonu, přečtu si sms a je mi tak lehounce. Už jsem to začínala brát jako samozřejmost a dnes mě to vyloženě koplo! Opět cítím obrovskou vděčnost.

Vy muži jste mistři v tom, abyste nás ohromili, potěšili, obměkčili.. ale mohli byste udělat něco navíc, abyste nás jen tak pohladili.

Vyzývám vás tedy k akci!! Udělejte každé ráno jednu ženu tou nejlepší!

Jsem si jistá, že se vám to hodně rychle začne vracet 🙂

Sdílejte své postřehy na FP Zkus to – Dokážeš to 🙂

 

srdce

 

 

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře