.

Proč je důležité vědět kam patřím?

V tomto novém cyklu, který nám s rokem 2017 začal, budeme všichni zpracovávat vnitřní dítě a s tím související vlastní archetyp otce a archetyp matky.

Tyto energie je důležité mít v sobě zpracovány, abychom dokázali být přirozeně sami sebou. Odraz našeho nastavení pak vidíme ve svém partnerském vztahu, ve vztahu s dětmi i s širším okolím.

Mít jasno – kdo jsem..

Znát své kořeny nebo cítit, že někam patřím, je přirozený pud. Vědět kam patřím je nutnost pro osobnostní rozvoj. Stát na pevných základech je celá cesta. Někdo má toto téma zpracováno dobře, někdo bude zpracovávat déle. Vždy nás v životě potkalo to, co jsme potřebovali prožít. Patří tam i traumata, události, které nám příjemné nebyly, a okamžiky, ve kterých nám bylo úžasně.

Pro to, abychom se byli schopni někam posunout, je třeba mít zkušenost. Velkou sílu, se kterou jste tuto zkušenost zvládli, už vám nikdy nikdo nevezme. Síla zůstává ve vás. Dar, získaný na oplátku.

Jeden z národů si prožil za celou historii spoustu těžkostí. Vždy se znovu zvedl. Má velice silnou víru a znalost svých kořenů. Dokonce i my známe jména jejich předků. Známe však jména těch vlastních? Znají je naše děti? Nemusí být všechno dokonalé, hlavní je, že je to skutečné.

Došlo mi, jak je důležité, aby má dcera trávila čas se svou prababičkou. Má tu možnost a má ji v plné síle. Při dnešní návštěvě si to obě dvě moc užili, a při odchodu nás Violetka doslova dojala k slzám. Dvouleté dítě se rozloučilo a kráčelo pomalu ze schodů. Na druhém schodě se Violetka otočila a zavolala DĚKUJI TI babičko za všechno!

 

16108011_10202679954876918_350314463_o (2)

Tato silná věta od tak čistého človíčka mě přivedla znovu k myšlence. Vděčnost za své kořeny, ať už jsou kdekoliv a jakékoliv je osvobozující. Potom si umíme pevně stát na svých nohou ve svých vztazích a lépe budujeme harmonii a rovnováhu.

Pokud ve svém životě něco ve vztazích řešíte, nebo jste řešili, zkuste se zastavit a hledat, co tyto problémy mohou mít společného? Co byste si z toho měli odnést? Máte něco nebo někoho přijmout? Na začátku je velice těžké přijmout, že tohle je pro nás ta správná cesta. Že zrovna tahle situace je pro nás prospěšná. Takhle to umí většina z nás přijmout, až je to vše za námi. Čím dříve přijde uvědomění a přijetí, tím dříve přijde zlepšení a pokrok.

Dnes na komentářích básničky Jiřího Žáčka – Maminka se seskupilo tolik lidí, kteří by potřebovali téma otce a matky v sobě zpracovat. Můžeme napadat neustále své okolí a někoho z něčeho vinit. To se ale stavíme do role oběti a člověka, co nepřijímá zodpovědnost za svůj vlastní život a za své bytí. Člověka jenž nepřijal svou minulost, nepřijal ani sám sebe. Minulost není někde daleko, jde s námi a je stále přítomna. S tím, co si z minulosti vezmeme, tvoříme svou budoucnost. Tvořit můžeme společně na FP zkus to dokážeš to.

Do nového roku vstupte s přijetím, odpuštěním, s láskou, která v nejvyšší formě je bezpodmínečná.

Ať je to v businesse, ve vztazích nebo kdekoliv, vše vám bude fungovat, pokud budete sami sebou.

Učím lidi jak pracovat se svým myšlením v oblasti stravy, jak si kontrolovat své penízky, a jak mít zdravý životní styl. O mě se můžete dozvědět více zde>>

 

 

 

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře