.

LZE pohodově pracovat i s dětmi ?

Lze. Chtěla bych vás inspirovat, jak jednoduché může být pracovat, i když máte kolem sebe děti. Může to být pro všechny dokonce zábavné. Zároveň si vy sami můžete splnit své pracovní povinnosti. Pro naši 7 letou Nikolku se má práce stala naučnou zábavou.

Jsou prázdniny a mnoho rodičů nemá stálé hlídání babiček, dědečků, tetiček, a je třeba zvládnout práci i děti. Jsem toho názoru, že dětem se dá vysvětlit naprosto cokoliv. Stačí s nimi dostatečně a upřímně mluvit. Dnes jsem ukázala svou práci a psaní Nikolce. Zajímalo jí to a měla otázky. Nabídla jsem jí, aby také pracovala a napsala svůj článek.

Šla do toho!  Nikolčin první článek>>

Víte co byla první reakce, když napsala nadpis? “ JÁ MÁM ALE STRACH.“ Z čeho ptala jsem se, a byl to přesně ten strach, který máme v sobě všichni. Zda se to bude líbit. Že by chtěla, aby se to lidem líbilo. Úžasně jsem si vyzkoušela jak to mám zvládnuté já sama.

Pustila jsem se do vysvětlování:

Strach máme úplně všichni, i Stáňa o něm mluví. Jediný rozdíl je v tom NAPSAT nebo NENAPSAT ČLÁNEK. Když ho nenapíšeš, nic se neděje, ale už nikdy nezjistíš jestli by se to lidem líbilo. Když ho napíšeš, nemůže se stát nic horšího než se si ho někdo nepřečte. Ale pokud chceme odměnu, musíme překonat i to, že se nám nechce, máme strach a vynaložit úsilí. Když to ale napíšeš, uvidíš, ta obrovská radost, že si něco dala lidem stojí za vše.

 

A tak vám chci ukázat první článek NIKOLKY, která miluje koně 🙂 Na její práci se můžete podívat zde>>. Zároveň bych vás chtěla požádat, pokud máte minutku okomentujte, těší se na reakce. Minimálně to, že se rozhodla překonat strach v 7 letech a napsala to je motivující.

 

Bavilo nás to všechny, udělali jsme si příjemné pracovní prostředí a konzultovali jsme spolu co dál… Pití, ledové ovoce, Niki si vybrala svíčku, která ji nejvíce voní pro příjemnou energii. I maličkosti mohou udělat hodně.

Užívejte si prázdniny s dětmi ať jste kdekoliv a děláte cokoliv 🙂 LZE TO!

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře