.

Proč před svátky VYČISTIT svůj chrám (své TĚLO)

Cítím v tomto období důležité sdělit poselství, proč si vážit svého těla a projevovat mu úctu. Adventní kalendář je z půlky za námi, chystá se čas rodinných návštěv a jídla. Čas dárků, přání, předsevzetí s novým rokem a spousta příprav na tyto dny. Vnímám tento čas také jako emocionální bouři. Sentimentální čas, kdy se prohlubují emoce.

Je zvykem uklízet dům, vyhodit staré, nepoužívané, to co už do našeho života nepatří a uvolnit tak místo novému. Když čistíme svůj dům, čistíme tím i sebe. Vyhodíme staré emoce se starými věcmi, aby mohly přijít nové věci a přinést nové pocity. Přivítat rodinu i nový rok s otevřenou náručí a s bezpodmínečnou láskou tak jak to umí děti?

Vyčistili jste také své tělo?

Převážná většina z nás má svátky spojené s jídlem. Ať už je to maso, ryby, cukroví a s tím i spousta cukru a tuků, to vše je pro náš organismus velká zátěž. Připravili jste na to své tělo?

Mám pro vás tip ve formě vánočního balíčku 🙂

Tělo není jen tělo. Má pro nás mnoho důležitých funkcí a významů. Pro každého z nás ať si to připouštíme více nebo méně. Je chrámem naší duše a stav chrámu ovlivňuje stav našich pocitů a emocí. Harmonie našich biochemických drah se odráží na harmonii správného fungování našich orgánů. Patří zde i mozek a celá nervová soustava. Zde dochází ke zpracování emocí, pocitů a následné převedení na signály pro jednotlivé orgány. Vychází odsud informace o tom, jak mají orgány pracovat.

Ne nadarmo se říká, řiď se srdcem!

Srdce má vetší energetické pole než mozek. Dokáže svým energetickým polem, jež přesahuje naše tělo, ovlivnit ostatní orgány v těle a jejich funkci. Dokáže ovlivnit i mozek a syntézu hormonů. Emoce v souladu se srdcem mohou tvořit váš svět.

Cítíte to srdcem? ALE Srdce je také jen orgán. Je vyživováno z toho, co do svého těla přijímáte, stejně jako ostatní části těla. Své přání můžete uskutečnit, svůj život můžete proměnit pomocí emocí a hlasu srdce, toto vše už je dokázané.

Můžete to vše posílit a zrychlit?

Stejné je to s kvalitou paliva a motorem. Pokud natankujete kvalitní benzín poznáte to? Když se nám stane, že někde natankujeme nějaký slabý odvar benzínu, kolik najedete kilometrů na stejný počet litrů benzínu? Kdy vám to pojede rychleji? A co by se stalo, kdybyste místo benzínu natankovali naftu? Má to vše vliv na motor a jeho výkon?

Myslíte si, že s našim tělem je to jiné? Vždyť jídlo je naše palivo. Vždy je vhodná doba začít dávat tělu to nejlepší. Můžeme své tělíčko připravit na svátky a na nový rok stejně jako chystáme svůj dům. Náš chrám můžeme vyčistit a skutečně výživně posílit, abychom si svátky lépe vychutnali a nový rok přivítali plní energie a nadšení.

Pro mnoho lidí předvánoční čas znamená také shon a stres což naše těla okyseluje, stejně jako některá jídla a pití (káva, alkohol, sladké, kořeněné, nadmíru solené). Já sama jsem několik předešlých vánočních svátků skončila v posteli s nemocí. Přípravy a ukončení roku mě tak vysílilo, že jakmile bylo hotovo, padla jsem a bylo po srandě. Teď čistím a vyživuji svůj chrám pomocí superpotravin po celý rok. Mám mnohem více energie a zvládám mnohem více aktivit jak v práci, tak v domácnosti.

Jsem matkou na „mateřské dovolené“, tvořím svůj blog, pracuji s lidmi v ohledu výživy, zdraví a zelených potravin ječmene a chlorelly Greenways. Když vidím výsledky u jednotlivých lidí, sama u sebe a v celé mé rodině, dává mi to obrovský smysl. Pracuji od 10. měsíce dcery, jako realitní specialista a dokazuji, že reality jdou dělat i jinak. Pomáhat lidem najít ten správný domov a nebo svou nemovitost v pořádku prodat, je mým koníčkem. Zase jde o práci s lidmi a mohu uplatnit své oblíbené focení a úpravu fotek. Fotím a dělám facebook stránky pro truhlářství Manderla. Dělám prostě to co mě baví. Patří k tomu samozřejmě obor finance. Je skvělý pocit, když odvedu práci kvalitně a rodinám ušetřím penízky k dobru.

Se zdravím a posíleným tělem to jde tak, jak si budete přát daleko rychleji. A pozor! Jistě dobře znáte rčení: Ve zdravém těle zdraví duch. Pochopila jsem jak moc je to pravdivé. Strava totiž opravdu dokáže měnit duši, myšlení a otevírá vědomí. Je úžasná doba transformace, mnoho lidí na sobě pracuje, proměňuje se kolektivní vědomí. Měníme své chování, své hodnoty, začínáme si uvědomovat spojitosti a hodně vidím u mladých lidí návrat k přírodě.

S Greenways stavíme most mezi přírodou, její silou, a mezi lidmi. Na každém z nás je to rozhodnutí, jak moc se chceme přiblížit. Příroda poskytuje vše, co potřebujeme. Čím blíž ji budeme, tím více toho uvidíme. Tělo a duši nemůžeme oddělit i kdybychom chtěli. Každý je dokonalý a stvořený přesně k tomu, aby plnil své poslání. Ovlivnit své tělo, zdraví a myšlení může být ze začátku náročné, ale chodit jste taky neuměli hned.

Mám pro vás vánoční balíček s platností do 24.12.2016 🙂

chl jec

Můžete ho darovat sobě, své rodině nebo přátelům a získat tak pro své tělo i duši pohlazení přírody. Zelené potraviny jsou skvělou výživou i pro těhotné maminky. Obsahují celou škálu potřebných látek a vitamínů. K balení Ječmene a Chlorelly od Greenways patří představení produktů, jejich účinků a vše co vás o nich bude zajímat. Já vám k tomu daruji navíc hodinu konzultace o stravě a zdraví. Popřípadě přímo vašeho zdravotního problému. Konzultace je možná osobně nebo po skypu. Ještě jsou poslední volné termíny do konce roku.

Objednat si osobní konzultaci nebo skype konzultaci můžete zde:

kontaktuj@anetholubova.cz

Pokud se naučíme milovat sami sebe, patří k tomu naše tělo. Je našim spolupracovníkem v dosahovaní našich cílů a snů. Někdy se k němu chováme jako k protihráči. Dokázat můžete cokoliv a nemusí to být ze dne na den. Stačí se vydat na cestu.

Týká se to i našich dětí. Stravovací návyky nejsou dědičné, ale děti napodobují vše co dělají jejich rodiče, jako jejich vzory. Když budujeme zdravou změnu, budujeme ji i v našich dětech. Jde to snadno a nenásilně i s většími dětmi. Začala jsem často obědvat zeleninové saláty bez toho, abych to nutila ostatním. A naše tehdy 6-ti roční holčička i přesto, že v naší domácnosti není pořád, začala vyžadovat sama od sebe to stejné. Z takových zdravých změn mám nesmírnou radost.

Děti umí zdravé návyky nenásilně šířit dál do celé rodiny. Na obědě u babičky si sama vyžádala pořádnou zeleninovou oblohu k obědu, protože u nás je to samozřejmost. Když vidím, že jsem ji dala něco do života, něco co si ponese vždy sebou a dokáže to učit i ostatní, hřeje mě to u srdíčka a mám velikou radost.

K tomu udělat si pořádku ve svých pocitech, k vytvoření nových cílů na nový rok, také velmi pomáhá ujasnit si, kdo vlastně jsem a co chci. K čemu mám předpoklady a na co si naopak dát pozor. Když jsem stála na jednom zásadním rozcestí pomohl mi rozbor karmické numerologie od úžasné mladé ženy Žanety Prejdové. Můžete navštívit její FB stránky zde>> a využít i její vánoční akce s nižší cenovou nabídkou. Její službu mohu jen doporučit.

Další články ode mne si můžete přečíst na mém blogu www.anetholubova.cz. Najdete zde ke stažení také eBook s programem na jeden celý týden. Rozčleněn do 7 dnů. Je to krátké čtení s malým úkolem na každý den tak, aby to bylo časově nenáročné a jednoduché i pro začátečníky. Dále vám k eBooku přijdou doplňovačky, kde si můžete každý den zapsat své splněné úkoly. Prozatím je toto vše dostupné úplně zdarma.

Sdílet své názory a mít stálý přísun novinek a motivace můžete na mé FP Zkus to – Dokážeš to.

 

 

 

 

 

kontaktuj@anetholubova.cz
Jsem šťastná, protože žiju život, o kterém jsem vždy snila. Moje vášeň k bylinkám a zeleným potravinám a zdravé stravě se stala mým živobytím. Dnes pomáhám lidem ke zdravému životnímu stylu a učím je rovnováhu a pevnost trojúhelníku zdraví- vztahy –finance.Tyto pilíře ovlivňují náš život ve všech směrech. Jsem výživovým nadšencem, který spojuje poznatky moderní biologie a psychosomatiky do jednoho celku. Osobnostní rozvoj uplatňuji v práci na životním stylu, energii, stravě, vztazích i finanční gramotnosti. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře